Původní myšlenka projektu

Původní myšlenka projektu

Když se vrátím v myšlenkách k okamžiku, kdy ke mně náš Táta skutečně promluvil, jsem stále nadšený jako malé dítě. Myslím, že to je opravdový okamžik prožitého štěstí. Již dlouho, asi šest let, jsem se modlil za sebe, za službu. Bože, stále nevím, jakou cestou chceš, abych se vydal. Jednou však Bůh, familiárně Táta, rozhodl ke mně promluvit tak, že to změnilo mou životní cestu. Během pár sekund se mi zjevil celý rámec tohoto projektu. Proč myslím, že je to opravdu „Boží“ projekt? No jednoduše, protože mě tato myšlenka dříve ani ve skrytu duše nenapadla. A najednou během pár sekund jsem věděl, co po mě Táta chce, jak to bude trvat dlouho, kdy se to bude vysílat i to, jak se to bude jmenovat. Říkám si jen, proč to vlastně Bůh nedělá sám 😊 Chápete, zjeví vám to celé připravené na talíři, bez žádné práce a většího úsilí vám předloží myšlenku celého projektu. „Tak takhle chci, aby jsi to dělal“

Takže konkrétní vize: Budeš natáčet každý týden 3 chvály, pouze s kytarou a zpěv, nebudeš tam přidávat další nástroje, protože chci, aby se do toho mohli zapojit i ostatní. Jste tělem o mnoha údech a ty budeš ten jeden z údů. Bude se to vysílat vždy v pátek v 18.00 a celý projekt bude trvat jeden rok. Závěrem bude vznik materiálu na velký večer chval, kde se spojí všechny díly Chvilek s Tátou (i tento název mi dal přesně Táta) a tento večer chval půjde ve smyčce 24 hodin 7 dní v týdnu. Upřímně, ani jsem nepočítal, zda to vlastně vyjde, když spojíme za rok všechny díly, ale Bůh je mocný a já mu prostě věřím.

Následně po zrealizování prvních dílů Chvilek s Tátou se začali otevírat další dveře, které jsem prvně ani neviděl, a tak vznikly webové stránky, kde zvu všechny bratry a sestry v Kristu k jednotě a spolupráci. Každý máme nějaký dar a můžeme se navzájem povzbuzovat, vždyť jak říká můj přítel: kopeme všichni za jeden tým!

Share with

Napsat komentář

Start typing and press Enter to search