Blog

Billboard1

Víkend pro všechny hledající

Chvály, Kázání, Novinky

Víkend pro všechny hledající

  • Hledáš něco hlubšího pro svůj život?
  • Prožíváš problémy ve vztazích?
  • Přemýšlíš nad tím, jak být zdráv?
  • Snažíš se vyhnout finančním obavám?

Hledáš na tyto otázky odpověď? Zveme tě na víkendovou akci „Pro všechny hledající“ v Krnově která se bude konat v sobotu 18.9. 2021 ve spolupráci krnovských církví.
Program začne před gymnáziem (Náměstí Hrdinů) od 14:00 blokem přednášek s tématy výše uvedených otázek.

Hosty a přednášejícími budou: Thomas Lilliendahl – kazatel z USA, Pavel Malík – zakladatel projektu Chvilky s Tátou a podnikatel, Jiří Prišč – člověk s úžasným životním příběhem, Tomáš Sedlák – vztahový kouč a Roman Uhrin – odborný poradce životního stylu
(více o každém z nich v letáčku)

14.00 – 14.30 Pavel Malík – zahájení akce. Popis:

Pavel je majitelem dnes již dvou úspěšných firem (třetí nedávno prodal). Rád by se s vámi sdílel se zamyšlením nad otázkami hodnoty dnešní velice zvláštní a ustrašené doby.

14.30 – 14.45 chvály

14.45 – 15.15 Tomáš Sedlák, popis:

Tom bude mít přednášku na téma – Manželský „trojúhelník“ aneb výhody a úskalí soužití lidí různých názorů a vyznání.

15.15 – 15.30 chvály

15.30 – 16.00 Jiří Prišč, popis:

21.9.2018 jsem dostal mrtvici ve 4 metrové výšce. Při pádu jsem si zlomil páteř, na to se však přišlo se zpožděním, a tak při rehabilitaci došlo k poškození nervu v bederní páteři. Zůstala mi od páteře ochrnutá levá noha, ochrnul mi močový měchýř a částečně tlusté střevo. V té době začali i bolesti obou dolních končetin, které sami lékaři označovali jako amputační. Všechny prognózy byly pesimistické. Potom do mého života přišel Ježíš a o tom, co se stalo dál, vám budu vyprávět.

16.00 – 16.15 chvály

16.15 – 16.45 Thomas Lilliendahl, popis:

Tom měl různá povolání. Pracoval jako úspěšný podnikatel 12 let v New Yorku. Učil na biblické škole v ČR a v USA, také sloužil v Americké Armádě. Misijně působil na 4 různých kontinentech a ve třech z nich založil církve. Jeho povolání a touha je sdílet evangelium a vést lidi ke Kristu.

16.45 – 17.00 chvály

17.00 – 17.30 Roman Uhrin, popis:

Roman Uhrín je odborný poradce životního stylu. Kdo z nás by nechtěl být zdráv a při síle? Roman nás provede tématem, který se vskutku dotýká každého z nás a představí 25 principů dlouhověkosti.

Dále bude program pokračovat večerem chval se slovem v sále Střediska volného času v Krnově (Dobrovského 16) jež započne odbitím 19 hodiny. Pokud máš čas, chuť a touhu se něco dozvědět rozhodně si akci nenech ujít, stojí za to, a doraž. Budeme se na Tebe těšit.

Tým Chvilek s Tátou

Leave your thought here