04 Videa

04 Videa

Životní příběhy ve filmu Buď naším útěkem z reality světa kolem nás, poděl se s námi o své životní příběhy ve videu, filmu Více Přinášíš radost i zamyšlení Přines nám radost i zamyšlení prostřednictvím motivačních videí, videoklipů a filmů. Více Film je naše vášeň Každý z vás dostal nějaký dar, a tak si jimi navzájem služte jako dobří správci rozmanité Boží milosti. Petr 4:10 Více

Oživme sny v reálných životech

Každý z vás dostal nějaký dar, a tak si jimi navzájem služte jako dobří správci rozmanité Boží milosti.  1 Petrova 4:10

Toto místo je určeno pro každého, kdo má dar vytvořit video či film a podělit se s námi. Potěšit se s námi, poučit nás, pobavit nás.

O nás

Když se vrátím v myšlenkách k okamžiku, kdy ke mně náš Táta skutečně promluvil, jsem stále nadšený jako malé dítě. Myslím, že to je opravdový okamžik prožitého štěstí. Již dlouho, asi šest let, jsem se modlil za sebe, za službu. Bože, stále nevím, jakou cestou chceš, abych se vydal.

číst více

Vize projektu

Následně po zrealizování prvních dílů Chvilek s Tátou se začali otevírat další dveře, které jsem prvně ani neviděl, a tak vznikly tyto stránky, kde zvu všechny k jednotě a spolupráci. Každý máme nějaký dar a můžeme se navzájem povzbuzovat, vždyť jak říká můj přítel: kopeme všichni za jeden tým!

číst více

Poděl se s námi

Kreativní videa

Krátká i delší poučná či motivační videa

Fotokoláže

Fotky spojené ve videosekvencích

Filmová tvorba

Krátké i delší filmy

Film MOBIL

Film MOBIL – TV NOE a tvůrčí sk. KŘEČRádi budeme tyto stránky doplňovat i o tvé příspěvky

Pavel • Chvilky

Kéž jsme v jednotě a potěšujeme se navzájem

Pavel • Chvilky

Každý z vás dostal nějaký dar, a tak si jimi navzájem služte jako dobří správci rozmanité Boží milosti.

1 Petrova 4:10